Mailchimp Transactional (1.0.0) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Attribute
ca: Atribut

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Subject
ca: Assumpte

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Date
ca: Data

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Sender
ca: Remitent

en: Input format
ca: Format d'entrada

en: Range
ca: Abast

en: State
ca: Estat

en: Sent
ca: Enviat

en: Clicks
ca: Clics

en: Send to
ca: Enviar a

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Key
ca: Clau

en: Templates
ca: Plantilles

en: From name
ca: Nom del remitent

en: From address
ca: Adreça del remitent

en: Formatter
ca: Formatador

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Sender name
ca: Nom del remitent

en: Sender email
ca: Correu electrònic del remitent

en: Machine Name
ca: Nom màquina
