Mailchimp Transactional (1.0.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Attribute
ka: ატრიბუტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Subject
ka: სათაური

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Date
ka: თარიღი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Key
ka: გასაღები
