Mailchimp Transactional (1.0.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Subject
ne: विषय

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Date
ne: मिति

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Bundle
ne: पोका

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
