Mailchimp Transactional (1.0.0) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Attribute
ur: خصوصیت

en: Value
ur: قیمت

en: Username
ur: اسم صارف

en: Subject
ur: موضوع

en: Enabled
ur: فعال

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Date
ur: تاریخ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
