Mailchimp Transactional (1.0.1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Attribute
ml: ആട്രിബ്യൂട്ടുകൾ

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്
