Mailchimp Transactional (1.0.1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Subject
si: කාරණය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Date
si: දිනය

en: Label
si: ලේබලය

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
