Mailchimp Transactional (1.2.0) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Attribute
az: Atribut

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Subject
az: Mövzu

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Tags
az: Teqlər

en: Date
az: Tarix

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: State
az: Dövlət

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Key
az: Açar

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Formatter
az: Formatlayıcı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Sender name
az: Göndərən adı

en: Sender email
az: Göndərən e-poçt

en: Machine Name
az: Maşın Adı

en: Entity bundle
az: Entiti paketi
