Mailer (2.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Send email
nl: Verstuur e-mail

en: Mail
nl: E-mail

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: VAT
nl: BTW

en: Terms of use
nl: Gebruiksvoorwaarden
