Mailer (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Send email
es: Enviar correo electrónico

en: Mail
es: Correo

en: Contact
es: Contacto

en: Example
es: Ejemplo

en: Configuration
es: Configuración

en: VAT
es: IVA

en: Terms of use
es: Términos de uso
