Mailer (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Send email
fa: ارسال پست الکترونیکی

en: Mail
fa: ارسال پست

en: Contact
fa: تماس

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: VAT
fa: مالیات بر ارزش افزوده

en: Terms of use
fa: توافق‌نامه
