Mailer (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Send email
sv: Skicka e-post

en: Mail
sv: E-post

en: Contact
sv: Kontakt

en: Example
sv: Exempel

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: VAT
sv: Moms

en: Terms of use
sv: Villkor
