Mailer (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Send email
vi: Gửi thư điện tử

en: Mail
vi: Thư

en: Contact
vi: Liên hệ

en: Example
vi: Ví dụ

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Mailer
vi: Trình thư
