Mailer (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Send email
da: Send e-mail

en: Mail
da: E-mail

en: Contact
da: Kontakt

en: Example
da: Eksempel

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om

en: Terms of use
da: Betingelser
