Mailer (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Send email
el: Στείλε email

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί

en: VAT
el: ΦΠΑ

en: Terms of use
el: Όροι χρήσης
