Mailer (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Send email
fr: Envoyer un courriel

en: Mail
fr: Courriel

en: Example
fr: Exemple

en: Usage
fr: Utilisation

en: About
fr: À propos

en: VAT
fr: TVA

en: Terms of use
fr: Conditions d'utilsation
