Mailer (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Send email
hr: Pošalji email

en: Mail
hr: E-pošta

en: Contact
hr: Kontakt

en: Configuration
hr: Postavke

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis
