Mailer (8.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Send email
my: အီးမေး(လ်) ပို့ပါ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Example
my: ဥပမာ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: About
my: အကြောင်း
