Mailer (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Send email
ta: மின்னஞ்சல் அனுப்பு

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: About
ta: பற்றி
