Mailer (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Send email
lt: Siųsti el. paštą

en: Mail
lt: Paštas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: VAT
lt: PVM
