Mailer (8.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Send email
ne: ईमेल पठाउनुहोस्

en: Mail
ne: पत्र

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: About
ne: बारेमा
