Mailer (8.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Send email
pt: Enviar email

en: Mail
pt: Correio

en: Example
pt: Exemplo

en: Configuration
pt: Configuração

en: Usage
pt: Utilização

en: About
pt: Sobre

en: VAT
pt: IVA

en: Terms of use
pt: Termos de utilização
