Mailer (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
