Mailer (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Send email
he: שלח דואר אלקטרוני

en: Mail
he: מייל

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Configuration
he: הגדרות

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות
