Mailer (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Send email
pl: Wyślij e-mail

en: Mail
pl: Poczta

en: Contact
pl: Kontakt

en: Example
pl: Przykład

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: Terms of use
pl: Warunki korzystania
