Mailer (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Send email
tr: E-posta gönder

en: Mail
tr: Posta

en: Contact
tr: İletişim

en: Example
tr: Örnek

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında
