Mail Group (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (42 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Group
ar: المجموعة

en: List
ar: لائحة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: The subject of the message.
ar: موضوع الرسالة.

en: All
ar: الكل

en: Active
ar: نشط

en: Desc
ar: تنازلي

en: group
ar: مجموعة

en: Basic
ar: الأساسي

en: Add group
ar: إضافة مجموعة

en: Protocol
ar: النظام

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Port
ar: منفذ

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Messages
ar: الرسائل

en: Changed
ar: تم التغير

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Add a new @entity_type.
ar: إضافة @entity_type جديد.

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
