Mail Group (2.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Group
bg: Група

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: The subject of the message.
bg: Тема на съобщението.

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Protocol
bg: Протокол

en: Port
bg: Порт

en: message
bg: Съобщение

en: Messages
bg: Съобщения
