Mail Group (2.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Group
bs: Grupa

en: List
bs: Izlistaj

en: Subject
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Message
bs: Poruka

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Members
bs: Članovi

en: Basic
bs: Obični

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Messages
bs: Poruke
