Mail Group (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (52 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Group
he: קבוצה

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: The subject of the message.
he: נושא ההודעה.

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Sender
he: שולח

en: groups
he: קבוצות

en: Desc
he: יורד

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Members
he: חברים

en: group
he: קבוצה

en: Basic
he: בסיסי

en: Add group
he: הוספת קבוצה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Port
he: פורט

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: message
he: הודעה

en: Messages
he: מסרים

en: Membership
he: חברות

en: Changed
he: השתנה

en: Server
he: שרת

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Group types
he: סוגי קבוצות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Add member
he: הוספת משתתפים

en: Group type
he: סוג קבוצה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Add a new @entity_type.
he: יצירת @entity_type.

en: group types
he: סוגי קבוצות

en: There are no @label yet.
he: אין עדיין @label.
