Mail Group (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Group
hy: Խումբ

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: The subject of the message.
hy: Հաղորդագրության թեման։

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Basic
hy: Տարրական

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Port
hy: Պորտ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
