Mail Group (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (40 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Group
lv: Grupa

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: Created
lv: Izveidots

en: The subject of the message.
lv: Ziņas tēma.

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: Desc
lv: Dilst.

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Basic
lv: Pamata

en: Add group
lv: Pievienot grupu

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Port
lv: Ports

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Changed
lv: Labots

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Add a new @entity_type.
lv: Pievienot jaunu @entity_type.
