Mail Group (2.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (18 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Group
si: සමූහය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Basic
si: මූලික

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
