Mail Group (2.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (52 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Group
fi: Ryhmä

en: List
fi: Lista

en: Subject
fi: Aihe

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: The subject of the message.
fi: Viestin aihe.

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: groups
fi: ryhmät

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Owner
fi: Omistaja

en: Members
fi: Jäsenet

en: group
fi: ryhmä

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Add group
fi: Lisää ryhmä

en: Protocol
fi: Protokolla

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Port
fi: Portti

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: message
fi: viesti

en: Messages
fi: Viestit

en: Membership
fi: Jäsenyys

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Server
fi: Palvelin

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Created by
fi: Luonut

en: Group types
fi: Ryhmätyypit

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Add member
fi: Lisää jäsen

en: Group type
fi: Ryhmän tyyppi

en: Master
fi: Isäntä

en: Reply to
fi: Vastaa

en: Memberships
fi: Jäsenyydet
