Mail Group (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (35 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Group
hr: Grupa

en: List
hr: Popis

en: Subject
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: The subject of the message.
hr: Naziv poruke.

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: Desc
hr: Silazno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Configuration
hr: Postavke

en: Basic
hr: Osnovno

en: Add group
hr: Dodaj grupu

en: Protocol
hr: Protokol

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Messages
hr: Poruke

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Asc
hr: Uzlazno
