Mail Group (2.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Group
jv: Grup

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: The subject of the message.
jv: Judhulé surat.

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Basic
jv: Dasar

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
