Mail Group (2.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Group
km: ក្រុម

en: List
km: បញ្ជី

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: The subject of the message.
km: ប្រធាន​បទ​សារ ។

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Port
km: ច្រក

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
