Mail Group (2.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (26 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Group
nn: Gruppe

en: List
nn: Liste

en: Subject
nn: Emne

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: group
nn: gruppe

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Add group
nn: Legg til gruppe

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - All -
nn: - Alle -
