Mail Group (2.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (28 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Group
sl: Skupina

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: The subject of the message.
sl: Zadeva sporočila.

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Owner
sl: Lastnik

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Basic
sl: Osnovno

en: Port
sl: Vrata

en: Machine name
sl: Strojno ime
