Mail Group (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (68 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Group
uk: Група

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Created
uk: Створено

en: The subject of the message.
uk: Тема повідомлення.

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Sender
uk: Відправник

en: groups
uk: групи

en: Desc
uk: Спад

en: Inactive
uk: Неактивно

en: Owner
uk: Власник

en: Members
uk: Учасники

en: group
uk: група

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Basic
uk: Основні

en: Add group
uk: Додати групу

en: Protocol
uk: Протокол

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Port
uk: Порт

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: message
uk: повідомлення

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Membership
uk: Членство

en: Changed
uk: Змінено

en: All members
uk: Всі учасники

en: Server
uk: Сервер

en: Add message
uk: Додати повідомлення

en: Offset
uk: Зміщення

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Created by
uk: Створив(ла)

en: Group types
uk: Типи матеріалів групи

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Connection
uk: З'єднання

en: Add member
uk: Додати учасника

en: messages
uk: повідомлень

en: Group type
uk: Тип групи

en: The body of the message.
uk: Вміст повідомлення.

en: Message ID
uk: ID повідомлення

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Reply to
uk: Відповідь

en: Memberships
uk: Участі

en: Individual
uk: Індивідуальний

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.

en: Add a new @entity_type.
uk: Додати новий тип сутності @entity_type.

en: There are no @label yet.
uk: Ще немає @label.
