Mail Group (2.0.0) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: Group
af: Groep

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Membership
af: Lidmaatskap

en: membership
af: lidmaatskap

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
