Mail Group (2.0.0) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel
