Mail Group (2.0.0) - en to eo translation catalogue (28 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: List
eo: Listo

en: Subject
eo: Temo

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: The subject of the message.
eo: La temo de la mesaĝo.

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Desc
eo: malkreske

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
