Mail Group (2.0.0) - en to te translation catalogue (23 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Group
te: సమూహం

en: List
te: జాబితా

en: Subject
te: విషయం

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Message
te: సందేశం

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Messages
te: సందేశాలు

en: - All -
te: - అన్ని -
