Mail Group (2.0.1) - en to be translation catalogue (33 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Email address
be: Email адрас

en: Group
be: Група

en: List
be: Спіс

en: Subject
be: Тэма

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: The subject of the message.
be: Тэма паведамлення.

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Owner
be: Уладальнік

en: Configuration
be: Налады

en: Basic
be: Асноўны

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Port
be: Порт

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Add a new @entity_type.
be: Дадаць новы @entity_type.

en: There are no @label yet.
be: Яшчэ няма @label.
