Mail Group (2.0.1) - en to cs translation catalogue (46 entries)

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Email address
cs: E-mail

en: Group
cs: Skupina

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Message
cs: Zpráva

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Created
cs: Vytvořeno

en: The subject of the message.
cs: Předmět zprávy.

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Desc
cs: Sestupně

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Owner
cs: Vlastník

en: group
cs: skupina

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Basic
cs: Základní

en: Add group
cs: Přidat skupinu

en: Protocol
cs: Protokol

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: message
cs: zpráva

en: Messages
cs: Zprávy

en: Changed
cs: Změněno

en: Offset
cs: Posun

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Created by
cs: Vytvořeno

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label

en: Add a new @entity_type.
cs: Přidat nový @entity_type
