Mail Group (2.0.1) - en to et translation catalogue (43 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Group
et: Grupp

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: The subject of the message.
et: Sõnumi teemarida.

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: groups
et: grupid

en: Desc
et: Kahanev

en: Inactive
et: Passiivne

en: Owner
et: Omanik

en: Members
et: Liikmed

en: Configuration
et: Seadistus

en: Basic
et: Lihtne

en: Add group
et: Lisa grupp

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Messages
et: Sõnumid

en: Changed
et: Muudetud

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Add a new @entity_type.
et: Lisa uus @entity_type.
