Mail Group (2.0.1) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Group
mg: Vondrona

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: User
mg: Mpampiasa

en: Configuration
mg: Fanamboarana
