Mail Group (2.0.1) - en to mr translation catalogue (28 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Group
mr: समुह

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: groups
mr: समुह

en: Owner
mr: मालक

en: group
mr: समुह

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
