Mail Group (2.0.1) - en to ro translation catalogue (49 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Email address
ro: Adresă email

en: Group
ro: Grup

en: List
ro: Listă

en: Subject
ro: Subiect

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afişează

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: The subject of the message.
ro: Subiectul mesajului.

en: All
ro: Toate

en: Active
ro: Activ

en: Desc
ro: Descendent

en: Inactive
ro: inactiv

en: Owner
ro: Proprietar

en: Members
ro: Membri

en: Configuration
ro: Configurație

en: Basic
ro: Simplu

en: Add group
ro: Adaugă grup

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Messages
ro: Mesaje

en: Changed
ro: Schimbat

en: Offset
ro: Decalaj

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Created by
ro: Creat de

en: Group types
ro: Tipuri de grupuri

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: messages
ro: Mesaje

en: Group type
ro: Tipul de grup

en: Message ID
ro: ID-ul mesajului

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Reply to
ro: Răspunde la

en: Add a new @entity_type.
ro: Adăugați un nou @entity_type.

en: There are no @label yet.
ro: Nu există @label încă.
