Mail Group (2.0.1) - en to sk translation catalogue (46 entries)

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Group
sk: Skupina

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Created
sk: Vytvorené

en: The subject of the message.
sk: Predmet správy.

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Desc
sk: Zostupne

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Members
sk: Členovia

en: group
sk: skupina

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Basic
sk: Základné

en: Add group
sk: Pridať skupinu

en: Protocol
sk: Protokol

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: message
sk: správa

en: Messages
sk: Správy

en: Changed
sk: Zmenené

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Group types
sk: Typy skupiny

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.

en: There are no @label yet.
sk: Zatiaľ nie je k dispozícii žiadne @label.
